DARUJI SI ZDRAVÍ - plná kapacita, nový program bude spuštěn až v dubnu 2020, možnost přihlášení nyní přes formulář níže

Zdraví nemůžeme darovat, naše zdraví je totiž pouze v našich rukou. Nemůžeme ani po nikom chtít, aby byl více zdravý než chce on sám. Co ale všichni můžeme? Můžeme být zdraví my sami, můžeme jít příkladem dětem, kamarádům, rodičům i prarodičům, můžeme usnadnit milovaným lidem okolo nás život tím, že budeme zdraví a silní a oni se o nás za pár let nebudou muset starat, můžeme si ušetřit spoustu peněz za výdaje na nemoce. To všechno může každý jeden z vás, protože právě u vás to začíná a nikdo jiný to za vás neudělá.
Zdraví vám nedaruji a vaše problémy za vás nevyřeším, ale vytvořila jsem pro vás program plný důležitých informací, který vám, věřím, pomůže, zodpoví vaše nejasnosti a dá vám ne jeden důvod, PROČ vaše zdraví je pouze ve vaší režii. Je to jen na vás. V týdu jste mi vyplňovali otázku ,,Co je vaší největší překážkou ve vašem životním stylu?" Více než polovina odpovědí byla ,,rodina, okolí,.." Možná je na čase se zamyslet nad tím, že tchýně ani babička nežije váš život a nebudou za vás řešit zdravotní problémy ve stáří.

Co program obsahuje?


  •  E-book Základní pilíře zdraví - více než 30 stran ucelených základních informací o stravě, pohybu, spánku, psychice, netoxické domácnosti a prostředí, protože o tom všem zdravý životí styl je. Jak vše optimalizovat a nezbláznit se z toho?
  • E-book Jak přistupovat ke stravě v kontextu vlastního života a aktuální situace - každý z nás má jinou výchozí pozici, v tomto e-booku naleznete maximum informací, jak aplikovat změnu stravy tak, aby vám život usnadnila a přinesla benefity, ne naopak. Dozvíte se, kdy je vhodné hubout, ale kdy naopak musíte dát červenou stopku a nejprve uzdravit své tělo! Kolik jíst? Kdy jíst? Co jíst? Jak jíst na cestách a jaké jídlo vybrat v restauraci? To vše se v tomto e-booku dočtete a budete moci aplikovat do svého života. Součástí e-booku je příkladný jídelníček pro inspiraci, který si každý může jakkoliv upravit dle situace a cíle na základě návodu, jak na to.
  • E-book 22 dezertů bez cukru.
  • Tabulky pro sledování pokroku, zaznamenávání jídla, pohybu, spánku, pocitu, energie,.. abyste zpětně mohli zhodnotit, kudy cesta nevede a naopak. Proč máte chuť na sladké v období, kdy málo spíte? Nebo Co vedlo k tomu, že máte spoustu energie? Vlastní zpětná vazba je důležitá!
  • Přístup do uzavřené Facebookové skupiny pro vzájemnou podporu a sdílení úspěchů i neúspěchů.
  • Úkoly na jednotlivé týdny.


Délka programu 3 měsíce.Cena programu 

- 13. 1. - 12. 2. 2020: 1999,- Kč

- 13. 2. - 12. 3. 2020: 2199,- Kč

- 13. 3. - 13. 4. 2020: 2499,- Kč


Je možnost vystavit dárkový poukaz.
Přihlásit se můžete pomocí formuláře níže. 

Přihlašování nejpozději do 13. 4. 2020, spuštění programu 20. 4. 2020.