Neveřejná setkání

Na instagramu ukazuji můj život a také #mujzivotsdavidem. Sdílíme své názory, postoje, ať už ke zdraví, vzdělávání, práci a "práci", dostatku či nedostatku času a dalším oblastem, které jsou nedílnou součástí života všech. Většinu z Vás náš způsob žití inspiruje, rezonujete s našimi pohledy a zkoušíte dělat věci "jinak". Ne jinak jako divně, ale jinak oproti mainstreamové propagandě, kterou se my nenecháváme rozhodně manipulovat a ovlivňovat. Je tu také část lidí, které náš život pobuřuje a řeší jej víc, než my sami, což je v pohodě, je to součástí veřejných sociálních sítí. Ať spadáte do jakékoliv skupiny, možná máte v hlavě několik zásadních otázek, na které byse chtěli znát odpověď, třeba vám chybí nějaký dílek do skládačky, nebo znáte teorii, ale máte strach ji praktikovat, protože okolní stáda říkají opak.

Jelikož si stojíme za tím, že být zdravý, nezávislý, ať už finančně či časově, je životní úlohou každého z nás, dělá to lidi šťastnými a my okolo sebe takové lidi rozhodně chceme, rozhodli jsme se uspořádat neveřejné setkání. Setkání, jehož součástí bude 6 hodin přednášek (mezi nimi pauzy) a také otevřená diskuze. Toto setkání proběhne v sobou 16.3. 2019 v Praze, počet míst je omezen a závaznou rezervací je provedení platby.

O čem to celé bude?

Budeme se zabývat nejdůležitějšími pilíři života, které nás osobně vedou ke svobodě, těmi jsou Zdraví, Čas, Vztahy, Peníze a Informace, protože spolu všechny souvisí. 

Zdraví, protože bez něj si nemůžeme užít peníze, které máme ani se věnovat rodině, naopak, jsme přítěží nejen sobě, svému okolí, na kterém se stáváme závislí, ale také společnosti. Naše zdraví je obrovský byznys a jediným východiskem je vzít ho plně do svých rukou. ZODPOVĚDNOST NENÍ VOLBA, ALE POVINNOST, která je pouze na nás samotných.

Čas, protože ho máme všichni omezené množství, a přesto jsme schopni ho za peníze prodávat lidem a spolenočnoste při plnění JEJICH snů. Čas je komoditou, kterou bychom měli věnovat především svým nejbižším. Kde ten čas vzít? Jak se stát časově nezávislým? Můžu si dělat kdy chci, co chci? Musím chodit každý den 8 hodin vyměňovat svůj čas za peníze, i když mne to nenaplňuje?

Vztahy, které souvisí s již zmíněným časem. Jak mohu očekávat hezké, pevné vztahy, když na ně nemám čas? Je lepší vidět své děti pouze o víkendu a kompenzovat to hmotnými dárky, nebo s nimi trávit denně času, kolik potřebují, místo hmotných věcí jim věnovat to nejcennější - čas a lásku?

Peníze, které jsou kapitolou velmi obsáhlou a důležitou. Potřebujeme je minimálně pro zaplacení základních věcí, jako je voda, jídlo, elektřina, bydlení. Ovládáme my je nebo ony ovládají nás? Je čas strávený výměnou našeho času za peníze dostatečně ohodnocen? Kolik se pro ně musíme nadřít? Nejde to dělat smysluplněji? Jak s penězi nakládat pro co neefektivnější výsledky?

Informace. Jsou všude kolem nás, žijeme v informační toxicitě. Jsou pravdivé? Kdo za nimi vůbec stojí a kdo je platí? Proč se nám spousta věcí zatajuje? Proč výsledkem státního vzdělávacího systému jsou nekriticky smýšlející stáda? Chce vůbec někdo, abychom kriticky mysleli a po informacích se pídili? Proč osobnosti, které zveřejní utajené informace jsou ihned sankcionovány nebo u nich dojde k náhlému úmrtí? Proč nám mainsteamová propaganda lže a jak s tím naložit? Proč regulační orgány utajují informace?

Po zhruba 6 hodinách přednášek na tato témata, mezi kterými budou pauzy, včetně pauzy obědové, bude prostor na otevřenou dikuzi, která nebude časově omezená.


Komu je seminář určen?

Všem, kteří vnímají, že některé věcinejsou nejsou tak, jak je nám prezentováno.

Všem, kteří pociťují, že peníze na smysluplný život není jednoduché získat výměnou svého času za peníze.

Všem, kteří chtějí vzít život do svých rukou a nespoléhat se na plané sliby.

Všem racionálně smýšlejícím.

Bez ohledu na pohlaví, věk či tituly, které nám život stejně nelepší :-).


Co si ze setkání odnesete?

Vedle spousty informací vycházejících ze zkušeností našich, našich klientů, našich rodin, blízkého okolí a všech lidí, se kterými spolupracujeme, si rozhdoně odnesete jiní pohled na řešení životních komplikací, důkazy, že nemusíme žít podle mainsteramové propagandy, od výplaty k výplatě a plnit přání svýcm chlebodárcům.

Praktické rady a dopovědi na vaše otázky v problematice jednotlivých témat.

Možnost budoucí spolupráce.

.

První třetina míst

                                                            VYPRODÁNO

1999 Kč

Druhá třetina míst

                                                             VYPRODÁNO

2499 Kč

Třetí třetina míst


2999 Kč

ZVÝHODNĚNÍ


při nákupu dvou a více míst  - 100,- Kč z ceny

 při platbě BTC - 100,- Kč z ceny


Přihláška ZDE