Kdo jsem a co Ti mohu nabídnout?

 

Ahoj!

Jmenuju se Karolína, ale nemám ráda, když mi tak někdo říká, proto mě lidé kolem mě nejčastěji oslovují Kerolajno :-).

Miluju svou rodinu, partnera, přírodu, sport, miluju každej den, miluju žít život. A aby ten můj život byl dlouhý, plnohodnotný a já měla opravdu radost z každého dne, musím být zdravá a moji nejdůležitější taky! 

Jsem si vědoma toho, že zdraví je to nejcennější, co máme, bez něj si nikdy neužijeme peněz, které vyděláváme, přátel a rodiny, jež nás obklopují. Zdraví je to, co bychom měli mít vždy na prvním místě. Být zdravý je normální, přirozené, přesně tak jsme v minulosti byli nastaveni. Máme umírat na stáří, ne na nemoc.  Přichází v úvahu otázka, proč tedy dnes více a více lidí trpí civilizačními, autoimunitními a jinými chorobami? Ještě horším faktem je to, že tyto choroby se normalizují, tvrdí se nám, že je to normální. NE. Zas a znovu: Být zdravý je normální! O tom jsem skálopevně přesvědčena!

A právě proto jsem tam, kde jsem a dělám to, co dělám. Netvrdím lidem, že mám lék na jejich nemoc, nerada dělám nemocem další reklamy, už teď jich mají až až, chci vést lidi ke zdraví a přesvědčit je o tom, že jediný, kdo rozhoduje o jejich zdraví jsou právě oni sami, a že z negativních rozhodnutí nikdy nemohou očekávat pozitivní výsledky. 

Naše zdraví je odraz toho jak a jakým způsobem žijeme, jak se stravujeme, kým se obklopujeme a jak myslíme, každá nemoc je informace o tom, že něco ve svém životě děláme špatně. Pokud si myslíte, že tomu tak není, doporučuji vám tento web zavřít a už nikdy nezobrazovat. Pokud tu zůstáváte, děkuji. Je mi ctí vám předávat své poznatky, zkušenosti, názory, návody a postoje, ať už formou článků na blogu či využití mých služeb nebo formou semináře.