VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

 
 

Naše zdraví ovlivňuje několik faktorů, jedním z hlavních pilířů je právě ono jídlo, ač možná ještě nesčetněkrát za život uslyšíte, že je to blbost. Zamyslete se. Co se za posledních více jak 10 let změnilo? Ano, máme domy, auta, počítače,.. ale téměř nemáme jídlo. Člověk je z genetického, evolučního hlediska všežravec, ne popelnice. Jsme nastaveni na to, abychom jedli jídlo, OPRAVDOVÉ JÍDLO, ne chemické koktejly v barevných obalech. Přestali jsme jíst jako lidé, nerespektujeme to, co je pro nás odjakživa PŘIROZENÉ, doplácíme na to chorobami, nadváhou a špatnou kvalitou našich životů. Jídlo má velký vliv na naše geny, tím, co jíme ovlivňujeme, jaké geny se aktivují a jaké naopak zůstanou utlumeny. Můžeme špatným, nekvalitním jídlem podporovat ty "dobré" geny?

Nemůžeme přeci chtít, aby naše špatná rozhodnutí vedla k pozitivním výsledkům. Pojďme dělat správná, přirozená, lidská rozhodnutí, buďme příkladem. Být zdravý je normální!


DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE


Chceš se naučit dlouhodobě udržitelnému životnímu stylu, optimalizovatt svou váhu a především dávat svému tělu to nejlepší? Skáčeš z jedné diety na druhou, pociťuješ nadmíru únavy během dne, máš chronické problémy související s tvým dosavadním životním stylem?

Tak jsi tu správně!

Na základě vstupní konzultace (Whatsapp, Skype) či důkladně vyplněného dotazníku ode mne obdržíš

-  příkladný jídelníček

-návrh úprav v celkovém životním stylu

- základní stravovací manuál o celkovém rozsahu 30 stran A4 - problematika hormonů, spánku, nákupní seznam, doporučená literatura, počítání kalorií/intuitivní stravování, recepty,..

- můj e-book se 40 recepty bez cukru

- možnost každodenní komunikace se mnou přes Whatsapp v případě jakéhokoliv dotazu či problému

- kontrolní report každý týden


Cena za 4 týdny intenzivní spolupráce včetně výše uvedeného: 2199,- Kč

Vyčerpaná kapacita, noví klienti od 27.5. 2019 


Cena za 8 týdnů intenzivní spolupráce včetně výše uvedeného: 4000,- Kč

Vyčerpaná kapacita, noví klienti od 27.5. 2019


!!NOVINKA!! Spolupráce na 6 měsíců, vhodné pro úplné začátečníky - cena 6500,- Kč


Jdeš do toho se mnou?!

Vyplň dotazník a pustíme se do toho :-).

Váháš? Prohlédni si výsledky klientů :-) KONZULTACE

Pokud máš zájem o konzultaci, kontaktuj mne na e-mail novakovakarol@icloud.com, obdržš ode mne dotazník, který mi před konzultací zašleš vyplněný na e-mail, abych se připravila na danou problematiku, kterou chceš řešit. Také obdržíš na výběr několik termínů pro konzultaci a domluvíme se, který se Ti hodí!

Konzultace probíhá přes Skype, Whatsapp nebo FaceTime.

Po konzultaci obdržíš také základní stravovací manuál o obsahu 20 stran A4.


Cena konzulatce je 550,- Kč/ hod.